denikzaslouzilemamy
autor@klarina_f věřím Ti 😀
10. říj 2019
Já mám dvě děti, zkusila jsem i bungee, ale na výlet do obchodu to nemá....Hlavně od toho skoku víš, že to je jen chvíli, ale nákup se pravidelně opakuje, mění se jen ta jedna stupidní věc kvůli které se bude plakat/ ječet.
10. říj 2019

Mám jen tři, ale rozumím. 😀