Pro někoho to bude znít divně, ale něco Vám prozradím.
Každý večer, když náš dům pomalu utichá, se procházím po chodbě a nakukuji do dětských pokojů.
Dívám se na svoje dcery. Nejmenší z nich, není v té záplavě plyšáků ani vidět a ta nejstarší, ta už je dávno v jiném světě. Ve svých snech.
A když potichu zavírám dveře, děkuji v duchu tam někomu nahoře, ať už je to kdokoliv. Že můžu.
Že je můžu vidět vyrůstat.
Že jsou v bezpečí.
Že je dneska můžu zase uchránit před zlým světem.
A i když to nezmění hrůzy, které se teď odehrávají, ani nezastaví takové, které možná ještě přijdou, dnes ano. Dnes můžu klidně spát, protože moje malé holčičky jsou v bezpečí.
Přeju Vám to samé. Klidnou dobrou noc, pokud je to jen trochu možné a až budete nakukovat do dětských pokojů dnes Vy, na chvíli se zastavte a poděkujte. Někdy je to prostě potřeba.
Dobrou noc ❤️
IG @mama_kapitanka
@wwera <3
Krásně napsáno.
@renat115 děkuji ❤
Krása,je to tak❤️❤️
Taky si takové věci říkám. Říkávala jsem si je i dřív, ale mnohem méně.
Teď si i během těch každodenních "starostí" říkám, buď za ně ráda. Nevíš, co budeš řešit zítra.
Přesně tak, už dlouho před těmahle událostma, sem si každou noc před usnutím říkala,za co sem ten den vděčná a děkovala, no a teď tuplem....

Velká pravda