@mmm12345 také občas musím holkám říct, že ten pán, co se sedí na sedačce je jejich otec 😀
400 behem dne? podle me spis za dopoledne 😅
Syn uz si zvykl, v pripade kdyz je jeho matka neni dostatecne inteligentni aby zodpovedel jeho dotazy, ze ma chodit za sestrou ktera mu jeho otazky zodpovi s pomoci strycka googla…a proc, jak to funguje, proc to nefunguje, co to je, kde to je, kdo to vymyslel…
Od jejich začátku pokládání otázek si zakládám na tom, aby byla každá otázka zodpovězena. Samozřejmě, na spoustu jich odpověď neznám, ale i když jsem vařila, uklízela nebo usínala, šla jsem si odpověď najít... Bylo by mi to líto, kdybych neodpověděla, když za mnou jdou s takovou důvěrou a hlavně s nějakým zájmem... Je to ale strašně únavný 😀😀
To Mates zvládne za dopo 😂 ale naštěstí ví, ze dokud mama nevypije kafe nesmí mluvit 😂

občas říkám, že se na to musí zeptat tatínka (jak co funguje - vesmír, fyzika, chemie), ale jeho se nikdy nezeptaji...