icon

Máte už všichni, rodiče deváťáků, oba termíny, na kterých školách, na CERMAT TESTY???
My máme zatím jen na ten druhý, pondělní...

avatar

Nemame

20. bře 2026
avatar

Máme oba, ale u dcery ve třídě je dost dětí, které stále nemají.

20. bře 2026
avatar

My nemáme zatím pozvánku ani na jeden termín. Ale dívala jsem se, že to má přijít nejpozději 14 dní před, tak je ještě týden čas.

20. bře 2026
avatar
deninda
autor

Jj, čas ještě mají. Jen všichni kolem už to dostali, na oba dny. Tak vyčkáme. 😅

20. bře 2026
avatar

Máme oba.

20. bře 2026
avatar

Máme oba.

20. bře 2026
avatar

My mame jen ten prvni.

20. bře 2026
avatar

Od včera máme na ten první.

20. bře 2026
avatar

Nám dneska přišla pozvánka na ten druhý, pondělní termín, na ten páteční ještě pozvánka nepřišla.

20. bře 2026
avatar

Mame první i druhý termín. Ale dal si všechno ( dva maturitní a jeden ucebni) na jednu školu.

20. bře 2026
avatar
deninda
autor

My právě od včera ten druhý. Tak jsem z toho byla zaskočená. Ale ještě je čas. 🙃 No.

20. bře 2026
avatar

My od úterý ten druhý, spolužáci co se hlásí na stejnou školu jdou na to místo kam syn na první termín. Trvalé bydliště ve stejné vesnici.

20. bře 2026
avatar
Autor komentář smazal
avatar

Loni nam to prislo az skoro v terminu deadlinu. A to mela obe zkousky na jedne skole. Vsichni ostatni to meli mnohem driv.

20. bře 2026
avatar

Máme na oba. Na pátek přišel mail 17.3. a na pondělí 19.3.. Máme pozvánku na 2. a 3. školu.

21. bře 2026
avatar

Máme oba, v pondělí přišlo přišla jedna pozvánka, v úterý druhá.

21. bře 2026
avatar

Ano, máme oba. Jeden přišel celkem brzo a druhý minulé pondělí. Ale mají čas. Co nám na DOD říkali, 7-14 dní před termínem.

První pozvánka byla na druhý termín a prioritní školu. Druhá pozvánka na první termín a druhou školu.

23. bře 2026
avatar
deninda
autor

Tak už máme, OBA 😅
První páteční na druhé a druhý pondělní na první. Systém v tom nevidím.
🍀 a teď už hlavně, ať se nám ty naše děti, dostanou, tam kam chtějí! 🍀🤞

23. bře 2026
avatar

Nám dnes přišla aspoň pozvánka na 1. termín. Už jsem kontrolovala i v Dipsy, zda máme správně podanou přihlášku 😅 Teď už vím, že je vše OK a snad se dočkáme pozvánky i na druhý termín.

24. bře 2026