icon

Kdo se ke mě přidá, bude umývat okna a dělat jarní úklid 😀💪
Vitej první jarní dne 🌺

avatar

Já se přiznám, že když vidím jak je krásně, tak mě to taky napadlo. Jdu na to 😉

20. bře 2019
avatar

To už mám za sebou 😂😂😂👍👌❤❤

20. bře 2019
avatar

Já se přiznám ,že na to prdím jsme venku radši 😎😂

20. bře 2019
avatar

My ven pujdem po obědě 😁 a jarní úklid delam tak po částech 😀 ted uz mi zbyva jen loznice a pokojik

20. bře 2019
avatar

Mám den volna a přiznám se, že na okna kašlu. No ale včera jsem sundala vánoční samolepky z oken 😂

20. bře 2019
avatar

@mishka87 jee tak ty mam taky ještě 🤦‍♀️😂 teda v pokojiku a v kuchyni

20. bře 2019
avatar

@dinushka00 My je měli jen na jednom okně v obyváku. Ale to okna je přímo do ulice 😂. Teď už mám za oknem jen vánočního skřítka. Ale ten tam může být klidně celý rok 🙂

20. bře 2019
avatar

Nabízí se otázka 🙂 Za jak dlouho po umytí oken začne pršet? 😀 😀

Já je mám stále jak prasátko, protože víkendy trávíme na horách nebo venku. Jindy na to čas není. Však co, zatáhnu žaluzky a cajk 🙂

20. bře 2019
avatar

@kayty u nas je nevyhoda, ze žaluzie nemáme 😁 a hlavne v kuchyni mi malý brutalne patla okno.. Je fakt, že jak bude pršet, tak je to vlastne zbytečná práce 😀 to je fakt. Tak aspon pro ten pocit, ze vidím ven 🤭

20. bře 2019
avatar

@dinushka00 My máme okna do ulice, tam se to špiní tak nějak neustále. Do zahrady je to horší. Ranní slunce je nemilosrdné. Dneska jsem se zhrozila jak mám zapatlanou kuchyňskou linku (vysoký lesk).

20. bře 2019