Od 5h vzhůru 🤦♀️😅
Stihla jsem, uklidit nádobí z myčky, dát špinavé nádobí a zapnout, zapnout pračku, uklidit kuchyň, uklidit pokojik,uklidit hračky po celem bytě, připravit veci ke tchyni, nalozit maso, nakojit malou. 😂 Jediné co jsem nestihla je se najíst.
Pěknou sobotu všem 😁
To mám každý den🙏🙄 bohužel.. je šílený že v 8 ráno mám uvarenrj oběd a "nevím" co budu dělat dál 🙏🙏🙈🙈
20. dub 2019
Proto lidé v dřívějších dobách stávali brzo ráno, protože se to vždy víc stihne a oni opravdu měli práci až až ne jenom o ní mluvit...
20. dub 2019
@jam91413 presne....
20. dub 2019
dinushka00
autorV 8 rano jsem nemela co dělat, jen cekam na další pračku. A domácí vypadali takto 😂 jak ja jim záviděla, ale mela jsem super pocit, že až přijdeme z oslavy, jen si lehnu a budu mit klid
20. dub 2019

Jé, závidím 👍 Já včera vstávala ve 4, ale všichni ostatní spali, tak jsem jen zapla pračku a pak tiše seděla v kuchyni, ať nikoho nevzbudím 😂