Sebik měl týden atb(angina), dva tydny zustal po týdenních atb ještě doma. Teď je tyden ve školce a buch kasel, ucpany nos. Dnes chla odvazel maleho do školky a učitelka říká " chci vas informovat, ze jsou tu znova spalnicky" 🙄😣 me klepne. Ja doufám, že to malý nema. Prý uz si pulka maminek nechaly děti doma až do noveho roku. Takže pojedem asi ve stejném módu 🙄. Sice jsme chteli aby měl Sebi první školkovou besídku, která je v pondělí, ale co už 😒
dinushka00
autor🙊 To je s tema nemocema nestesti v tech školkách 😔
6. pro 2019
Jak muzou byt ve školce špalíčky, kdyz ti bez očkováni mmr nevezmou dítě?! 🤣 jinak teda je mi to líto, radši bych ho nechala doma,pokud muzes,at mate klidne vánice 🙂
6. pro 2019
*spalnicky, ne špalíčky 🙈😂
6. pro 2019
U nás ve školce je spálová angína. Taky super.