icon

Tak tohle jsem dlouho nezažila 🤯 teplota, bolest celeho člověka, kašel, rýma. Pro me je dnes problém i dojít si na záchod.
Ještě ze je víkend a chlap může se psama ven a chvilku me nechat ležet 🙄

avatar

Úplně jako u mě.. I ležet mě bolí 🤷 Držím palce,ať je brzy lépe 🍀🍀🍀

31. led 2020
avatar

Stejně jako u mě a taky jsem rada, ze to vyšlo na víkend a manžel se postará o malou i o mě 😃🙏🏿

31. led 2020
avatar

Tak to jsem rada, ze netrpím sama😁
Ja jsem fakt dlouho nemocna nebyla, ani nevim jaké to je a vcera me to dostalo na kolena 😩
Taky přeji brzké uzdravení 🍀🍀

31. led 2020
avatar

Tohle jsem měla minulý víkend, skončila jsem na pohotovosti.

31. led 2020
avatar

Přeji brzké uzdravení je to hnus.

31. led 2020
avatar

@missinek Šmarja jakto? Co donutilo jet na pohotovost? Nestraste🙄

31. led 2020
avatar

@dinushka00 Nechci strašit jen píši jak jsem to měla já u tebe je možná menší průběh kašle. Donutilo ten kašel a strašná bolest v krku. A jinak prosím můžeme si tykat? 🙂

31. led 2020
avatar

@missinek jistě 😊
No rozkaslala jsem se dost, takový ten kašel jakoby na prázdno, nevim jak to popsat. Krk zatim ok, jen trošku škrábe. Ja doufám, že to bude vklidu, pač by chlapa klepla pepka🙄😁

31. led 2020
avatar

@dinushka00 No tak snad se ti to nerozjede napíšeme si IP ju?

31. led 2020
avatar

Držím palce. Já měla kolem Mikuláše 3 dny skoro 40. Bylo to fakt super 🤦

31. led 2020