Tem co chodí rodičak 8. mam ho čekat dnes nebo až 9.🤔
já vždycky čekám v tom pozdějším termínu a pak jsem kdyžtak mile překvapená 🙂
Mě chodí většinou 6, ale ještě ho nemám takze maji nejspíš kvůli svátku zpoždění.
Mně přišel vcera (Beroun)
Mně chodí vždy šestého a velice jsem se divila, ale včera přišel normálně
Zalezi na vyplatnich terminech, ale rekla bych, ze vzhledem ke svatku to bude posunute
Taky mi chodi 6., ale dnes ho jeste nemam.
Tak teda budu asi čekat do 9🙄
Taky mi chodí 8. A očekávám 9. Oni by nám to dřív nedaly potvory 😂
Mě chodil vždy 9, ale posouvali termín na 11...ale jsem zvědavá, zda to pošlou před víkendem (11 je sobota)😬😬😁
Mě chodí 7-8 tak doufám že dnes dorazí, zítra máme ve městě trhy, tak aspoň ten trelnik bych ráda starší koupila 😅 v peněžence cca 30kc 😂 před létem to jsou hrozné výdaje. Ale hádám a spíš počítám že dorazí až 9.
Jojo, oni maj na vse cas. Uz jsem to tu nekdy psala: Pri prechodu z rodicaku na dalsi materskou mi psali, ze mi omylem vyplatili asi o 110 kc vic (a to jsem prisla asi o 50 tis!!! ze jsem si to nestihla vybrat), a ze pokud to do dne XY nevratim, ze to pujde na exekuci.
Jako chapete to???? 😀
No Brno odesílá až 10.5 prý, takže almužnu čekám nejdřív příští týden.
Mě přišel už včera🙂
Jinak 7. každý měsíc
@rencaboch
@dinushka00 holky tak co přišel vám rodičák? Mě ještě ne to si snad dělaj srandu 😕
@agneska7
Mi taky ještě ne, pokud mi neprijde do 13h tak pak uz jedině zitra.
🙄
@dinushka00 tak právě došly
@agneska7
Taky 😀
V Olomouci má přijít 9.