Holky, nějaký zkušenosti s antibiotiky Amoksiklav? Mám 1gram, třetí den a dnes je mi divně, závratě, nevolnost...
Mam je od pondělí také, čistili mi kanalky v zubu a objevili velký zánět. Závratě nemám, nevolnost jen, kdyz se při užití nenajím. Dojedla jsem se dodatečně a už je mi dobře. Je to poměrně silná dávka, mám k tomu analgetika na bolest a občas se cítím hodně ospalá. Tak hlavně, ať je ti dobře.
zkus to zajíst, dělají to, malej mi po nich blinkal, ale jen jednou,
Na kazde ATB muze byta alergie nebo intolerance.
Já je měla a bez problémů, jen je dobré být před užitím najedená
Může to být alergie, třeba dcera ji má, ještě by se mohla přidat vyrážka... Na penicilin alergii nemáš? Bývá to prý často spojený
Brala jsem mnohokrat a vzdy bez problemu. Ale obecne je mi u atb blbe, kdyz je beru na lacno. Chce to po jidle.
Nechci strasit, ale pote co jsem si je vzala tak me vsude po tele vyskakala vyrazka, az pozdeji se zjistilo, ze je to lupenka kterou me to vyvolalo😞
tiez mi z nich bolo spatne, treba uzit s jedlom
Mamka po nich tak 10x za pulden zvracela. 😶
Od čtvrtka je má malá na kašel a rýmu.Vcera třikrát průjem 🤔
Spíš mě zaráží,že k tomu měla zvýšenou teplotu na 37.3?Kašel teda mazec a rýma taky☹️🤔V noci kašle úplně hrozně.Uplne mám hrůzu ze středeční kontroly🤦♀️
Taky mi po nich bylo zle (cca 3. den mi bylo skoro hůř než kvůli tomu, proč jsem je měla), ale u mě je to bohužel běžná reakce na ATB 🙄 Ale zabraly 👍
Mě po nich bylo brutál zle od žaludku.drž se
Amoksiklav mívá bohužel hodně nežádoucích účinků. Já po něm skončila na kortikoidech po brutální alergické reakci.
Já jsem na ně alergická, hrozně jsem se po nich osypala. Jak se píše výše, na každá antibiotika může být alergická reakce.
Musela jsem je vymenit, na internetu spousta lidi uvadi nezadouci reakce.
Jo me amoksiklav po zvyseni davky dostal. A pohotovost, natekly mi ruce a nohy tak, ze jsem nemohla vubec skoro chodit a nic vzit do rukou a k tomu priserna vyrazka. Takze radim, lekar a zmenit ATB
Já po nich měla hrozný průjem a spustilo mi to po x letech atopický ekzém. Už bych to do huby nedala. Dostala jsem je tenkrát od zubaře.
Může být reakce kámoška měla teď tyto ATB a za dva dny se jí udělaly na nohách velké rudé fleky,dostala kapacku a pak léky jiné
Tyto antibiotika jsem dostavala vždy při zánětu mocaku, vždycky rychle zabrali a pomohli, nikdy jsem žádné vedlejší účinky nemela!