Obávám se, že potřebuju telefon i odznak... 😂
13. lis 2021
Něco je na Bazoši nebo Vinted.
13. lis 2021
Zuriel.cz
13. lis 2021
Máme tuším zelený,tak pokud ho vyhrabu a nebude už u nás potřeba,můžu poslat. 😉
13. lis 2021
Jsou v časopisech tlakové patroly. Kazdy měsíc něco jiného
13. lis 2021

🧷