Děvčata,důvod sp byl zánět v deloze. Dle zpravy mi v porodnici dali atb a ja se ptám. Je možné aby jedna dávka zabrala?? Respektive neměla bych se prelecit??Mám obavy aby se to neopakovalo. Přece jen si dovnitř nevidíme,ze?
domirady
autorno možné to je,ale jistá si s tím nejsem. Děkuji za odpoved
1. črc 2018
jak píše @perla28 - existují depotní ATB - kdy postačí i jedna dávka, přeptat se na to ale můžeš u svého gynekologa
1. črc 2018
Nevím sice přesně co a jak mě se dostal zánět nebo tam už byl nevím při cerklazi a rozjelo mu to porod potrat. Další tehu jsem měla atb dalacin týden před zákrokem a týden po a pak ještě preventivně jednou a vše dobré
1. črc 2018
Záleží co ti pichli. Jesrli nějaký depotni přípravek, tak může mít postupné uvolňování třeba týden