neustálá menstruacni bolest v podbřišku a krvavý hlen. Holky pohotovost nebo zkusit vydržet do rana? Měla jsem Hematom ktery zmizel. zacala to odpoledne a neprestava
Vzhledem k tomu ze jsi ve 14tt,raději bych jela!!!
Taky bych jela.
Menstruační bolest není v pořádku, určitě jet.
Urcite jet,taky jsem to tak mela...nejdriv hematomy pak dokonce nejaky polyp,to pry taky zpusobi krvaceni....treba navysi hormony nebo neco...
Raději jet hned. Ja jsem ve 28tt bolesti sem tam mam a vse je naprosto v poradku, ale nikdy jsem nekrvacela. A jak se to říká- raději 30 krát zbytečně než jednou pozdě. Držím palce 🍀
Okamzite k dr
Taky bych jela🍀
Holky, tak do nemocnice jsem dojela uz s malym (byl to chlapecek) v kalhotách. Porodila jsem ho v autě. Uz jsem po revizi a je mi hrozně.
Je mi to moc líto. Já měla menstruační bolesti v 8 týdnu a dopadlo to stejně. 😢 Po třech menstruačních cyklech jsem znovu otěhotněla a raduji se ze svojí dcerky. Přeji ať to brzy přebolí a nové štěstí pomůže to prázdno překonat. 💖
Tak to mě moc mrzí 😢 s tím by nic neudělali ani kdyby jsi jela při prvním náznaku bolesti. Mělo to tak být, maličkému asi něco chybělo a kdyby to zvladnul do konce nejspíš by nebyl zdravý. Přeji ať vám prďola za sebe brzy pošle zdravé a silné miminko ❤🍀
Drž se, ale příroda určitě ví, co dělá. Ja po revizi hned po prvni ms otěhotněla znovu. Drzim pesti, at i vy jste brzo opět šťastný 🍀

Jet , hned.