icon

něco pro kluky místo večerníčku... nebudou se vám chtít odlepit od PC 😀

avatar

hned jsem to přeposlala manželovi 😉

25. črc 2011
avatar

@hansed super viď 🙂 se mi to také líbí... jak si udělaj pěkně cestičku a pak budujou... 😀

26. črc 2011