icon

šíííířííím v dááál ♥ 😵 http://www.jenzeny.cz/sex-vztahy/laska-a-vztahy...

avatar

uf... ♥

22. říj 2015
avatar

@druidee jo ♥ 😵 emoce což... 😵

22. říj 2015
avatar

Úžasný video. Už jsem ho viděla dříve a je dost výstižný na dnešní dobu..

22. říj 2015
avatar

to je nádherné video a šíří se opravdu rychle!

22. říj 2015
avatar

Ze slov,které zazněly-napr.ze by jeste objaly sve deti,fokud jsou male,svou maminku dokud zije,mám vždy tlak na prsou,brecim,chce se mi zvracet.vím je to koloběh života,ale tím jak už mám své děti,si to,jak ten čas utíká,uvedomuji mnohem vic,vidím jak rostou,vidím i jak rodičům přibývají vrásky a šedé vlasy in když já si přijdu pořad stejná.je mi smutno z toho,že za pár let mě uz mě malé holcicky nebudou potřebovat a té než nastane doba.kdy si to i oni začnou uvědomovat,budu já ta "sedovlasa" babicka,ale mi rodiče už tu nebudou. Vzycky mě dojme má starsi-3leta dcera,když mi rika,že se o mě bude starat,pomáhat mi jíst,koupat...ake pak si uvědomí, že budu stará a je z toho smutná,to už většinou bulim jak zelva. Miluju svou rodinu a jsem vděčná ze mám tak skvěle rodiče,kteří pro mě dělají první poslední. Vazte si všeho co máte.

22. říj 2015
avatar

A nejvíc mě na tom vádí ta bezmoc,že prostě s tím nikdo nic neudělá,ten čas nezastaví. Krásné vzpomínky v srdci zůstanou,ale časem prostě zeslsbnou a jsou jako v mlze,což me strašně mrzí.snažím se hodně fotit,když mám něco natočené,víc si to později vybavuji.

22. říj 2015
avatar

@kimdes za těch pár let tě budou potřebovat vnoučata !!! A tvé děti zrovnatak, jen tak trochu jinak 😵
tyjo... člověku teď dochází, proč nás ty naše matky a babičky stále vidí jak malé děti a poučují nás.. případně kárají (kecaj nám do výchovy, domácnosti... 😀 )
jojo... není divu 🙂 ten čas fakt rychle letí... panečku...

tohle video je úžasné, jak každá ta žena má ten svůj příběh uvědomění... to se mi líbí 😵 😵

22. říj 2015
avatar

@zviratkomale děkuji 😵

22. říj 2015
avatar

Tak jsem si přečetla tvé zprávy na blogu a vsechny jsou hladící.. Takze dekuji, přeji kraaasny den, a já jdu vypracovat princeznu do školky 🙂

23. říj 2015
avatar

Maj recht...Dnesni doba je uspechana,kazdej se za necim honi,a dulezite veci si mnozi uvedomi az kdyz se stane nejaka tragedie.....

23. říj 2015
avatar

@andrea.ivf ano... také děkuji za pohlazení 😵
(nechci si stále stěžovat na něco... jen nějak v poslední době je toho na mě nějak moc... tak tu často filtruji... )

23. říj 2015
avatar

nádherné video, ještě to tak dokázat.. dneska mám zrovna splín a holky marodí zase.

23. říj 2015
avatar

@tariska však to video není o tom, že je každý den růžovej 😉 i splíny jsou potřeba k našemu růstu 🙂
ať brzy přejde kočko a ať se děvčátka brzy uzdraví !! My už vypadáme zdravě konečně 🙂 jen se klepu, abych já s Ajšou nechytla střevní chřipku taky... ale vypadáme zatím dobře 🙂

23. říj 2015
avatar

uf, byt tady a ted 😵 Nadhera 😵

27. říj 2015
avatar

@lili_k tak tak 😵

27. říj 2015