holky, dá se zvládnout 4 poschodí bez vytahu s mmčem?kočárkarna by byla ale...nejak si to neumim predstavit 🙂
Musi se to zvladnout, me ceka tahat mimco, krotit 3,5 leteho dablika a psa. Do 4.patra.
2. srp 2011
Tak dáš to, ale udřeš se u toho. Bude to tedy záhul.
2. srp 2011
my bydlime taky ve 3 patre,kocarek nechame dole v mistnosti ,a korbicku s malou odtahnu do bytu
2. srp 2011
Zvládnout se to asi dá, ale bude to fyzicky náročnější 😀
2. srp 2011
no asi se to bude nejspíš muset zvládnout, my bydlíme ve 3 poschodí bez výtahu....taky už se na to moc těším😀