jedu tramvají je tam asi 20 lidí a v zadu paní s kočárkem, ptá se na celou tramvaj zda-li by ji někdo pomohl s kočárkem,a myslíte že se někdo jen otočil:Nikdo ani "noha"!Tak jsem ji ráda pomohla,to samé se mi stalo když jsem byla asi ve 30t!
dorinka88
autor@brusinka.pusinka . vážně jednou za pul roku vyrazím městskou a mam z toho trauma!!No ještě že ty nizkopodlažní "prostředky" jsou! Lidi jsou opravdu občas hloupí!
2. bře 2011
uplně to samé se mě stalo taky ☹ potřebovala sem dostat kočár do šaliny(nebyla nízká) a NIKDO mi nepomohl takže sem tahla 15kg kočár a v něm eště malej 8kg ☹ a to sem do šaliny eště zašla jestli mi někdo pomůže,bylo tam 5 lidí a dělali že mě snad neslyší!!!byla sem pěkně vytočená a od té doby jezdím JENOM nízkýma šalinama.
3. bře 2011
to znám z vlastní zkušenosti, a zaplať pánbuch za dnešní kočárky a nízkopodlažní busy. Ale Lidská nevšímavost nezná mezí ☹