icon

Maminky hledám kvalitní nehtařku z brna, už jsem zoufala!moje mi odjela do Jihlavy a byla jsem na doporučení u jiné a ta kvalita děs!!.-( neznáte nejakou ?

avatar

mám kontakt pošlu v IP

8. únor 2012
avatar

me dela kamoska nehty, vyhoda je ze je levna, sikovna a jezdi bud ke me domu nebo ja k ni domu...spokojena jsem moc 🙂 kdyz ti odpadne nehet nebo se nejak pokazi tak ho predela zdarma...kdybys chtela kontakt tak pisni

14. únor 2012