icon

Tak a máme pozemek 🙂 a na jaře stavíme...tudíž jsme dostali uz v predstihu vánoční dárek 🙂

avatar

ticha zavist, kde budete stavet?

17. led 2012
avatar

@mitote V rajhradě 🙂

17. led 2012