co uz mate napeceno? pochlubte se ;)
Tak já mám od minulého týdne perníčky a linecké a včera jsem dělala vanilkové rohlíčky. Ještě budu dělat vosí hnízda, ale ty až těsně před vánoci 🙂
2. pro 2015
Ja mam pouze zadelane testo na linecke. Není čas píct ☹
2. pro 2015
Já už pekla třikrát vanilkové rohlíčky a pokaždé se během tří dnů sež...Takže péct budu těsně před vánocemi🙂
2. pro 2015
dorotkaasarlotka
autora co si myslite o kokosovych hrudkach? tesne pred nebo muzu uz ted? a zloutkovy kosicky? dnes nebo jeste pockat? 🙂
2. pro 2015
linecké, perníčky, vanilkové rohlíčky, tatrankové a kokosové pracny. Ještě se chystám na ořechy a vosí hnízda.
2. pro 2015
Lineckeho dva druhy, rohlíčky, perníčky a ořechové
2. pro 2015
Nic 😀. Stejně to nikdo nejí. Udělám jen muffiny.