7. den po ET... Nevydržela jsem muka čekání a na testu je opět čárka🙂 Oproti minulému měsíci je poměrně slušná a hlavně V LIMITU!🙂
@jitaf Děkuju🙂 Trošku mi kazí radost, že jsem si uvědomila, že včera večer to bylo teprve 10. den po pregnylu. Sice by už to mělo být z krve pryč, ale najednou jsem nalomená. Byla jsem na NATIVu, a to nědělají prodlouženou kultivaci, takže mám v sobě "jen" 4 buněčného bojovníka.... No uvidí se. Děkuju za sdílenou radost. Já mám z 1. IVF taky holčičku a není nic sladšího - uvidíš😉
také jsem neměla prodlouženou kultivaci tak věř tomu že tam je...budem držet palečky
Držím palečky a přeji hoooodně moc štěstíčka 🙂
Tak to je super! Hlavně aby čárka sílila. Já pokaždé 9 den od Pregnylu mám negativní test, takže pregnylem by to nemělo být. Já jsem 3 den od ET dvou embryjek a už teď se nemůžu dočkat toho, jak budu testovat a snad také úspěšně. Držím palce!!!
@lucifer1987 Moc děkuju. Je strašně milé, že to někomu stojí za těch pár hezkejch řádek.. Opravdu moc děkuju a budu se snažit to nepustit🙂
Já mám doma nachystané mamatesty s citlivostí 25, těm víc věřím. Třeba nakonec budou jednovaječná dvojčátka🙂.
Ale koukám, že můžu taky gratulovat!! Tak zatím potichu a šeptem, ať vše krásně pokračuje
jéé já měla taky 7.den po ET ducha a mám z toho krásný dvojčátka 🙂)) Tak moc gratuluju a držim palce....