icon
1 / 1
avatar

Tes se, je to skvělý, chystám se jít znovu

20. led 2019
avatar

Včera jsem viděla....je to wau,super 👍😀

20. led 2019
avatar

Je to výborný, u nás lidi v kině na konci tleskali...

20. led 2019
avatar

@roubickovapavla nene to jako fakt. Za me to teda takovy terno nebylo. Cekala sem trosku neco jineho.

20. led 2019
avatar

Luxusní.nemam slov.byli jsme v prosinci.na konci mě ukápla i slza

20. led 2019
avatar

Je to boží😉

20. led 2019
avatar

Je 👌👌👌

20. led 2019
avatar

Je to pecka, nejlepší film za poslední dobu, doporučuji👍

20. led 2019
avatar

Jdeme s kolegyni v pondeli 😊

20. led 2019
avatar

je to pecka 👌🏻

20. led 2019
avatar

jako pekny film,hudba,ale asi jsem cekala neco waouuuuuuuu,a ono to zas takove nebylo proste pekny film.......

20. led 2019
avatar

Jdu 6.2. S mamkou, ktera na tom uz byla a brecela pry, ale je opravdu milovnik Frediho

20. led 2019
avatar

Za me průměrný film...kazdy si na to musi udelat obrazek sam, ale za posledni dobu je vic lepších filmů...ale za shlédnutí stojí,to ano

20. led 2019
avatar

Za mě dost fajn ;) s to sem to videla stáhne a ne v kine

20. led 2019
avatar

Už jsem to viděla v kině dvakrát, dlouho ve mně žádný film neležel tak dlouho a každá písnička Queen mě teď bolí, když ji slyším. Ale pro mě jsou Queen naprostá srdcovka. V Playlistu v mobilu mám z 50 písniček 25 od Queen 🙈

20. led 2019
avatar

Normalni film

20. led 2019
avatar

Je to fajn, ale pro mě tedy žádné WAU...čekala jsem po všech těch ohlasech mnohem víc...rozhodně to není film, který bych musela ještě někdy vidět. Hudba super, logicky, ale to si pustím bez filmu...

20. led 2019
avatar

@sarihy přesně, mam to stejně. Asi jsem čekala buhvi co pí zdejších achach recenzích 🙂

20. led 2019
avatar

Je to film se skvělou hudbou. O Freddiem to neříká takřka nic. Vše uhlazené, aby to zvládla i Freddieho babička a aby z toho žijící členové vyšli jako andělíčci. Doufala jsem ve víc. V mnohem víc.

20. led 2019