Ahoj holky 🎠🐎
Mám dotaz ohledně balikovny, stále posílám přes zasilkovnu. Ale teď jak maji akci za 10kc balik chteji po me zenypres balikovnu. A muj dotaz zni, musí být zabaleno v krabici,nebo bublinkovy obálce?nebo muzi zabalit jak sem zvyklá
Díky a krásný večer 🌆
Menší věci posílám v obálce a berou mi to.
25. říj 2022
oni sice píšou někde v úvodu, ze musi být krabice, ale když jsem všem vyplnila a objednala, tak na mě vyskocilo, že může být kdy zabaleno i v igelitu jakékoliv barvy. A na poště je to potom taky rychlovka, jen zadáš kód a jdeš hned na řadu...
25. říj 2022
Záleží na poště vzali mi i v obálce nebo igelitu
25. říj 2022
Posílám zabalené v igelitových pytlích, ale jen nesmí být cerna fólie...
25. říj 2022
Posílám v černé folii a cajk😅
25. říj 2022
duhovakony
autorSnad to bude ok🙏
26. říj 2022
v podmínkách mají myslím krabici, ale někde jim vezmou i bez, záleží asi na poště.