Holky prosím kam volat když potřebuji vystavit e zadanku na testovani na covid a moje obvodní to nebere,mate nektera radu?
Jojo, řešila jsem to same. Na hygieně mě odkázali na pojišťovnu a na pojistovne mi řekli ať to zkouším dál 😝 nebo že se můžu registrovat k jinému lékaři. Tak určitě. K zadance jsem se nakonec nijak nedostala.
Pokud potřebuješ pcr v rámci trasování (nemáš příznaky a někoho pozitivnho jsi potkala), tak je to práce hygieny a i pokud se dovoláš, tak tě na ně praktik s nejvyšší pravděpodobností odkáže.. Pokud máš příznaky, tak zkoušet praktika. Já mám za poslední dva měsíce pocit, že v ambulanci nestíhám ani dýchat, natož cokoliv jiného, takže to, že se někdo dovolá až po hodině, mi přijde úplně pochopitelné.
Ja mam priznaky, jsem těhotná,a doma jsem si dělala 3testy pcr a všechny pozitivní,pak mam doma 3 letou taky s priznaky a chlapa bwz priznaku s negativnimy testy...
Nemá e-mail? U nás se dovoláš jen s obrovským štěstím, ale na meil odpovídá během chvilky.