Můžu vás holky poprosit o radu s výběrem mobilního telefonu. Je toho tolik a ztrácím se.
Potřebuji aby byl hovor dobre slyset a druha strana mi rozumela,byl spíše mensiho ,, vzrůstu" aby byl pěkný,lck nejvic paměti a cena kolem 3500kcvic nedám a hlavně ne nokii
Ráda uvitam vaše zkušenosti.
Díky
Bohužel dnes jsou téměř všechny telefony pořádné brikety, zejména Číňani (xiaomi, realme, vivo, atd), menší jsou snad možná samsungy, nějaká starší řada by se možná i do limitu vlezla.
Samsung bych už nikdy nechtěla ...mám Xiaomi poco 3 a zase tak velký není
V této cenové kategorii rozhodně Xiaomi, poměr cena výkon bezkonkurenční. Z těch starších bys mohla najit menší.
Realme, jsem s ním spokojenější než s Xiaomi, které jsem měla 2x
Taky mám Xiaomi redmi 9A ... manžel ho má taky a jsme moc spokojeni 👌👌👌
dnes jsem si koupila samsung galaxy A12
Já mám Xiaomi Redmi 9A a jsem nanejvýš spokojená.