icon

Můžu vás holky poprosit o radu s výběrem mobilního telefonu. Je toho tolik a ztrácím se.
Potřebuji aby byl hovor dobre slyset a druha strana mi rozumela,byl spíše mensiho ,, vzrůstu" aby byl pěkný,lck nejvic paměti a cena kolem 3500kcvic nedám a hlavně ne nokii
Ráda uvitam vaše zkušenosti.
Díky

avatar

Já mám Xiaomi Redmi 9A a jsem nanejvýš spokojená.

18. bře 2022
avatar

Bohužel dnes jsou téměř všechny telefony pořádné brikety, zejména Číňani (xiaomi, realme, vivo, atd), menší jsou snad možná samsungy, nějaká starší řada by se možná i do limitu vlezla.

18. bře 2022
avatar

Samsung bych už nikdy nechtěla ...mám Xiaomi poco 3 a zase tak velký není

18. bře 2022
avatar

V této cenové kategorii rozhodně Xiaomi, poměr cena výkon bezkonkurenční. Z těch starších bys mohla najit menší.

18. bře 2022
avatar

Realme, jsem s ním spokojenější než s Xiaomi, které jsem měla 2x

18. bře 2022
avatar

Taky mám Xiaomi redmi 9A ... manžel ho má taky a jsme moc spokojeni 👌👌👌

18. bře 2022
avatar

dnes jsem si koupila samsung galaxy A12

19. bře 2022