icon

Jsem v šoku! Při přebalování malého jsem našla v plence zapíchnutou jehlu 😠plenky jsou z Alberta - sovičkové. Nikdy by mě nenapadlo to kontrolovat..

avatar

Cože? No to je šílený. To bych jim tam došla omlátit o hlavu. To je fakt hrůza. Ještě že sis všimla.

20. únor 2019
avatar

Bohužel jsem ji našla až v použité ale naštěstí tam byla zapíchnutá tak že se nemohl píchnout, od teď budu každou kontrolovat. Přemýšlím, že bych jim to napsala, ale nevím kam, asi přímo na Alberta ať o tom vědí.

20. únor 2019
avatar

@bessinka no sileny to je..ale ten obchod za to jako ze fakt nemuze..

20. únor 2019
avatar

@caverina To je sice možný, ale stěžovat bych si stejně šla...Ať si to oni dál řeší s tím, kdo pleny dodal.

20. únor 2019
avatar

Kdyby to bylo u nás doma, skoro bych se tomu nedivila, šiju🙂 Ale jinak to příjemné není, bohužel i při sebelepší kontrole se asi ledacos stát může.

20. únor 2019
avatar

@bessinka tak to urcite..ale nadavat za to prodavacce by byl nesmysl..

20. únor 2019
avatar

@caverina Já psala, že půjdu nadávat prodavačce?

20. únor 2019
avatar

Ne..ze jim to pujdes omlatit o hlavu..

20. únor 2019
avatar

@caverina Existujou přece nějaké služby zákazníkům ne, informace a tak ne? Je mi jasný, že to prodavačka neovlivní. Ale rozhodně bych si to nenechávala pro sebe. Kdyby tys tam našla jehlu, tak v pohodě a nepůjdeš to nahlásit?
Ty jsi asi prodavačka a vztahuješ si to na sebe viď? V klidu. Mě se to nijak netýká, jen mě fascinuje, co vše lze najít ve výrobcích za nemalé peníze. Toť vše.

20. únor 2019
avatar

@caverina já to nebudu formulovat jako stížnost, ale jako upozornění, že se to stalo aby kontaktovali výrobce, stát se může lecos, ale tohle trochu nechápu jak se jim tam dostala, vždyť je nešijí😮

20. únor 2019
avatar

ne fakt nejsem prodavacka😉 ale jit to nahlasit nebo jit jim to omlatit o hlavu je rozdil😉

20. únor 2019
avatar

@caverina Nechci se dohadovat. Hezkej den.

20. únor 2019
avatar

@dvorkada tak stat se bohuzel muze cokoliv..taky jsem sveho casu pracovala ve vyrobe..ale ne plenek🙂 a je samozrejme jasne a v poradku ze jim to pujdes rict🙂jen ta formulace omlaceni o hlavu mi prisla usmevna..

20. únor 2019
avatar

@caverina tak to neberte tak doslova, já jsem samozřejmě naštvaná protože když jsem to viděla v té plínce bylo mi úplně špatně co se mohlo stát a že jsem si toho nevšimla když jsme mu jí dávala a že dneska už se musí kontrolovat a hlídat fakt všechno

20. únor 2019
avatar

@bessinka ale bylo by to zajímavé nakráčet tam s tou pokakanou plenkou, škoda že už jsem jí vyhodila 😂ne samozřejmě jsem taky pěkně naštvaná a už jsem jim napsala ale nevím jestli to k něčemu bude, každopádně už si to budu hlídat.. Jen jsem na to chtěla upozornit i ostatní maminky😊

20. únor 2019
avatar

@dvorkada Zas bych to ale nebrala tak tragicky, i když je to nepříjemnost. Jako co se mohlo stát? Jehla by dítě teoreticky mohla píchnout nebo dráždit, dítě by se ozvalo. Když to vezmu doslova, tak ta chemie, která je na výrobu té plenky použitá, tomu dítku nejspíš ubližuje mnohem víc a dlouhodobě, než by teoreticky mohla ublížit jedna jehla.

20. únor 2019
avatar

@zuzkasim no když by tě ta jehla píchla do pipky tak by jsi možná mluvila jinak 😀

20. únor 2019
avatar

@dvorkada a není nějaký kontakt na výrobce na obalu plenek? Pokud ne tak do obchodu kde jsi je koupila.

20. únor 2019
avatar

@zuzkasim no nevím jehla je ostrá a kdyby koukal hrot ven a malý si sednu tak by se zapíchla a to Teda nevím jestli by nic nebylo, mohla by ho dost poranit a mě Teda moc dobře z toho pocitu že v ní tady chodil nebylo

20. únor 2019
avatar

@skorapka už mi odepsali že kontaktují výrobce

20. únor 2019
avatar

Holky hlavně prosím žádné komentáře vyvolávající hádky, jen jsem chtěla upozornit co se stalo a ne aby se to tady zase zvrtlo jako u většiny příspěvků...

20. únor 2019
avatar

@dvorkada to je dobre..vedet o tom rozhodne vyrobce musi..

20. únor 2019
avatar

Udelala jste dobre-Albert je sice “jen” distributor,ale toto zbozi prodava. Samozrejme ma kontakt na vyrobce a bude to s nim resit. Pochybeni se mohlo stat kdekoli,verila bych spis ze nekde na ceste mezi vyrobcem a skladem distributora. Vyrobce vetsinou miva kontrolu-rentgen/snimace na kov atd. Nedavno byly ve zpravach ty jehlx v jahodach-kdovi co nebo kdo muze premyslet podobne i u plen. Tak oni si ted daji dukladnx pozor a zprisni kontroly take...

20. únor 2019