Jsem v šoku! Při přebalování malého jsem našla v plence zapíchnutou jehlu 😠plenky jsou z Alberta - sovičkové. Nikdy by mě nenapadlo to kontrolovat..
Bohužel jsem ji našla až v použité ale naštěstí tam byla zapíchnutá tak že se nemohl píchnout, od teď budu každou kontrolovat. Přemýšlím, že bych jim to napsala, ale nevím kam, asi přímo na Alberta ať o tom vědí.
Kdyby to bylo u nás doma, skoro bych se tomu nedivila, šiju🙂 Ale jinak to příjemné není, bohužel i při sebelepší kontrole se asi ledacos stát může.
Ne..ze jim to pujdes omlatit o hlavu..
@caverina Existujou přece nějaké služby zákazníkům ne, informace a tak ne? Je mi jasný, že to prodavačka neovlivní. Ale rozhodně bych si to nenechávala pro sebe. Kdyby tys tam našla jehlu, tak v pohodě a nepůjdeš to nahlásit?
Ty jsi asi prodavačka a vztahuješ si to na sebe viď? V klidu. Mě se to nijak netýká, jen mě fascinuje, co vše lze najít ve výrobcích za nemalé peníze. Toť vše.
ne fakt nejsem prodavacka😉 ale jit to nahlasit nebo jit jim to omlatit o hlavu je rozdil😉
@dvorkada Zas bych to ale nebrala tak tragicky, i když je to nepříjemnost. Jako co se mohlo stát? Jehla by dítě teoreticky mohla píchnout nebo dráždit, dítě by se ozvalo. Když to vezmu doslova, tak ta chemie, která je na výrobu té plenky použitá, tomu dítku nejspíš ubližuje mnohem víc a dlouhodobě, než by teoreticky mohla ublížit jedna jehla.
Holky hlavně prosím žádné komentáře vyvolávající hádky, jen jsem chtěla upozornit co se stalo a ne aby se to tady zase zvrtlo jako u většiny příspěvků...
Udelala jste dobre-Albert je sice “jen” distributor,ale toto zbozi prodava. Samozrejme ma kontakt na vyrobce a bude to s nim resit. Pochybeni se mohlo stat kdekoli,verila bych spis ze nekde na ceste mezi vyrobcem a skladem distributora. Vyrobce vetsinou miva kontrolu-rentgen/snimace na kov atd. Nedavno byly ve zpravach ty jehlx v jahodach-kdovi co nebo kdo muze premyslet podobne i u plen. Tak oni si ted daji dukladnx pozor a zprisni kontroly take...
Cože? No to je šílený. To bych jim tam došla omlátit o hlavu. To je fakt hrůza. Ještě že sis všimla.