icon

Nechala jsem se trochu poupravit a rovnou pořádná změna.. Snad si zvyknu😊

avatar

Moc ti to sluší 👍🏻

7. kvě 2019
avatar

Děkuju moc ❤️

7. kvě 2019
avatar

Sic nevím, jaky je stav "před" ale tohle je Bomba! 👌

7. kvě 2019
avatar

Tak tohle se moc líbí i mně, ačkoli jsem obvykle zarytý zastánce přírodní barvy vlasů. Fakt paráda, sedí.

7. kvě 2019
avatar

To je paráda!!!!!!!!! Sluší!!!!!!!!!!!

8. kvě 2019
avatar

Holky děkuju moc❤️

8. kvě 2019