Kdopak pozná pohlaví z tohoto videa? 😉
asi sem slepá ale nejsem schopná nic identifikovat 🙂
16. pro 2010
že by holčička? 🙂
16. pro 2010
Už minule sem si všimla,že tam vidím pidníka 🙂
16. pro 2010
Tak to jsem napjatá co to bude 😀
16. pro 2010
klučík?
17. pro 2010
dzejnysek
autorteda holky.. to jste mi pomohly 😀 zatím to je 3:2 pro kluka 😀
17. pro 2010
dzejnysek
autorbohužel nevím.. ☹ od začátku tuším, ale je to nekonečné tohle čekání.. na první pohyby.. na výsledky všech možných testů, na další kontroly a hlavně na tu zprávu, co se uvnitř skrývá.. proto zkouším vás.. třeba máte bystřejší očko 😉
17. pro 2010
podle mě holčička?