icon

Kdopak pozná pohlaví z tohoto videa? 😉

avatar

podle mě holčička?

16. pro 2010
avatar

asi sem slepá ale nejsem schopná nic identifikovat 🙂

16. pro 2010
avatar

@annulinka Tohle mě vážně pobavilo 😀 A mimi tam vidíš? 😉

16. pro 2010
avatar

@annulinka nic si z toho nedělej, ani já ne 😲

16. pro 2010
avatar

@dzejnysek já myslím, že kluk...ale jsem na toto jaksi jiná...☹

16. pro 2010
avatar

že by holčička? 🙂

16. pro 2010
avatar

Už minule sem si všimla,že tam vidím pidníka 🙂

16. pro 2010
avatar

Tak to jsem napjatá co to bude 😀

16. pro 2010
avatar

klučík?

17. pro 2010
avatar

@dzejnysek jo jo mimčo vidím , ale co to bude to ti nepovím 🙂

17. pro 2010
avatar

teda holky.. to jste mi pomohly 😀 zatím to je 3:2 pro kluka 😀

17. pro 2010
avatar

@dzejnysek a ty nevíš pohlaví? nebo nás tu napínáš? 😀

17. pro 2010
avatar

bohužel nevím.. ☹ od začátku tuším, ale je to nekonečné tohle čekání.. na první pohyby.. na výsledky všech možných testů, na další kontroly a hlavně na tu zprávu, co se uvnitř skrývá.. proto zkouším vás.. třeba máte bystřejší očko 😉

17. pro 2010
avatar

@dzejnysek a doktorka ti to neřekla, ta to určitě poznala,ne? A ty tušíš klučíka? 🙂

17. pro 2010
avatar

@iweet Doktorka řekla, že si to netroufne určit takhle brzy (16.tt), že to zkusí až po Novém roce na kontrole ve 20.tt, tak musím ještě vydržet... no aspoň to zkouším takhle přes vás 😀

17. pro 2010
avatar

@dzejnysek no je pravda, že mi řekli pohlaví taky až ve 20.týdnu, tak to jsem moc zvědavá já tipuji holčičku 😀

17. pro 2010
avatar

@iweet Hned dám vědět.. ale děkuji... 😉 Já se stejně cítím na klučíka 😉 Tak uvidíme...

17. pro 2010
avatar

@dzejnysek Jo, to já jsem se taky cítila na kluka a ejhle vyklubala se z toho holčička 😀 Jsem zvědavá, tak už se těšim na zprávičku 🙂

17. pro 2010