Nastřelit či propíchnout ouška?? Toť otázka :-/
taky si myslím, že nastřelení je šetrnější, ale zase méně hygieničtější.. přece jen prostředí pistole není tak sterilní jako jehla...
taky jsme nechali pichnout tedka v pondeli, a dnes do rana se nam nejak zasekly obe a nejde s nima hnout ☹ pockame na tatku a bude to muset jit silou
mě dětská sestřička řekla, že jedině nastřelit, prý píchnutí je šílené, hodně krve, miminko to dost bolí. Tak jsem jednoznačně pro nastřelení. Nám to budou nastřelovat na kožním, tak jsem zvědavá, abych to nakonec nenesla hůř jak malá
jako rvala hrozne :( ale uz si to nepamatuje, a treba 2 ockovani co mela mala na 3 mesicich tak me prislo ze prorvala o hodne vic
No my nastřelovali a sice u toho řvala jako blázen. Ale brzo na to zapomněla a hlavně vůbec nám nehnisali nic. Žádný problém jsme s tím neměli. Takže doporučuju.
my nepíchali-nechtěla jsem to. pak jsem se dozvěděla o tom nastřelení a nastřelovali jsme až v 11 měsících!!! A všechno v pohodě-nebolelo to,nehnisalo to,mohli jsme hned koupat........ted máme druhou dceru a opět jsem rozhoduta nastřelit-ikdyž to znamená jet do jiného města k jiné dr co má pistol 🙂
my jsme je nastrelovali a mala mela nausnicky behem minutky na ouskach a neplakala. Pak plakala az uvidela nas,my jsme cekali v cekarne.
Za mě rozhodně nastřelit. Malá se celou dobu smála, jen pobečela asi půl minutky, když jí došla do hlavičky ta bolest. Když paní odcházela už se zase řehnila. Udržování jednoduché..párkrát denně pootočit náušničku, jednou denně umýt mýdlem. Ouško ani nezčervenalo, žádná krev. Když si třetí den tahala za ouška tak jí náušnička ani nepřekážela, jakoby ani nevěděla, že ji tam má.
Chjo.. my asi nakonec půjdeme na propíchnutí.. udělá nám to manželův známý - primář na ORL, tak snad se bude snažit a bude na Terezku hodný... Já z toho mám šílený strach... Už jenom při pomyšlení na to se mi derou do očí slzy.. Nebudu moct u toho být.. asi by to tam se mnou seklo.. Půjde tam manžel.. Jsem srab, co? ☹
Malá byla na píchání včera. Já jsem s ní teda nebyla, vzala to za mě moje mamka, takže nevím, jak to probíhalo. Každopádně za chvilku o ničem nevěděla, má to píchnuté krásně, několikrát za den nanesu trošku Framykoinu a náušničkama zahýbám. Snad to bude v pohodě a hnisání nebude. 🙂
Jsem pro nastřelení, není to tak drastické, úplně bez problému.
My jsme nechávali píchnout a všechno bylo v pohodě. Samozřejmě tu chviličku řvala, ale doktorka (známá od mamky) mi říkala, že to není tím, že by jí to bolelo, ale že ji museli držet. Píchali jsme ve 3 měsících...Pro jistotu jsme 3dny mazali Framykolinem a žádný hnis, nic 🙂
my jsme taky Terezce dávali ouška u doktorky propíchnout,a plakala jen chviličku,taky žádný hnis ouška má krásně píchlé.....🙂
nastreleni je pry setrnejsi, ale ja jsem nechala pichat kvuli nausnickam ktery jsme ji koupili