icon

Prosím o pomoc! Mám mraky oblečení po malé. Velikost od narození do roka a půl. Potřebuji se všeho zbavit, protože čekáme chlapečka a nechci ho oblékat do růžového. Neutrální věci jsem vytřídila, takže jde fakt jen o holčičí kousky. Většina věcí je jako nová, vše je bez závad, vyprané... ale já prostě nevím, jak se toho zbavit??? Poradíte?

avatar

Prodat tady na bazaru. Buď jednotlivě nebo třeba po balíčkách...např. 5bodyček vel. 50 atd. 🙂

30. led 2013
avatar

zkus to dát jako balík věcí pro holčičku na Aukro

30. led 2013
avatar

zkus prodat tady na bazarku..

30. led 2013
avatar

bazary na netu, aukro, donést do bazaru s komisním prodejem, možností je spoustu 😉

30. led 2013
avatar

já jsem to tady s jednou maminkou vyměnila, já měla modré a čekala holčičku, ona obráceně. Stejně staré první děti, druhé máme o jeden den 🙂

30. led 2013
avatar

vyzkoušej MMB,ale trh je přesycený☹ Co u Vás někde bazárek? Nejlepší by byo prodat celou bednu,takhle je to na prd, vše fotit,psát popisky ...

30. led 2013
avatar

no kdybych věděla, že čekám holčičku, tak bych si od tebe vzala 😀

30. led 2013
avatar

I na FB je spousty bazárků, nejlíp asi pořídíš v místě bydliště, aby se nemuselo platit poštovné..

30. led 2013
avatar

Nafot co nejvic veci... ja bych i neco odkoupila... cekame holcicku... nejvic potrebuju bodycka🙂

30. led 2013
avatar

Holky nafocené to mám, ale na těch fotkách to nevypadá tak dobře jako ve skutečnosti 😀 Navíc psát ke všemu popisky.. ukládat to po jedné fotce.. by mi hráblo.. mám přes 200 kusů! Jako balík jsem to zkoušela prodat, ale nulový zájem. Byla jsem s tím i na blešáku, ale tam byla nulová účast - resp. za celou dobu konání přišli tři těhulky a všechny čekaly kluka..

30. led 2013
avatar

kdybys davala sem nabazar nafoceny baliky, taky bych brala vel.68-74, nebo i do roka a pul 🙂

30. led 2013
avatar

@nikoleeta : Do SZ pošlu odkaz , odkud můžete fotky stáhnout.. ale je to bez popisků.. to bych vám napsala zvlášť k věcem, co by vás zaujaly 😉

30. led 2013
avatar

Super dekuji🙂

30. led 2013
avatar

@rybkamyska Jak to myslíte "balíky"? Jako sadu všeho oblečení, co mám ve velikosti 68? Nebo sadu všech mikin? Právě s tímhle si nevím rady.. Mám to vyfocené jednotlivě ale bez popisků.. To by bylo na dlouho.

30. led 2013
avatar

@fialovetrenky Na FB to mám v albíčku jednoho zdejšího bazárku, ale taky bez reakce... Je tam toho moc a za pár minut celé album jakoby zmizí pod záplavou jiných příspěvků :-/

30. led 2013
avatar

@tercina Tak se stav po porodu, jsem si jistá, že spoustu věcí zbyde 😉

30. led 2013
avatar

@dzejnysek nn, treba vse rozdelit na 2-3 balicky napr. vel.0-6mes., 6-12mes. 1-1,5r. nebo cely komplet... nevim jak jste ochotna to tridit, to zalezi na vas. to chapu ze by s tim byla prace, to po vas nechci. ale rada bych se podivala.

30. led 2013
avatar

Tak dekuji uz stahuju a cela natesena jdu koukat, pak pisnu🙂

30. led 2013
avatar

@rybkamyska Až budu mít chvilku, tak to zkusím 😉 Díky za tip 😉

30. led 2013
avatar

Tak jsem se dokoukala, a nic se mi nelibi, jedine boticky ruzove a kvuli nim platit postovne se mi enchce tak se nezlob🙂

30. led 2013