icon

Nechápu děti, které budí petardy... Ta naše spí a vůbec ji nezajímá, že někdo bouchá petardy 😅😂

avatar

Jsou děti které mají občas lehčí spaní, někdy je vzbudí cokoli a někdy nic 😊

31. pro 2019
avatar

Naše tri a půl lete dvojčata taky od osmi díky bohu spí... A i minulý rok prospaly... Některé děti to štěstí bohužel nemají...

31. pro 2019
avatar

Ta moje se vzbudí hned jak bych se chtěla potichoučku otočit na druhej bok a půlhodinová kanonáda hned vedle baráku s ní nehne :D naštěstí 🙂

31. pro 2019
avatar

Vidis, zrovna mi probudili dvouletou dcerku, ted se ji snazim zase uspat, ale boji se tech "hvezdicek" jak rika 🙂 pritom k veceru koukala z okna nadsena 🙂 ale nevadi mi to, je to jednou za rok, ona spi blbe furt, ta jedna noc se v celem roce lehce ztrati 😂

31. pro 2019
avatar

U nás se taky spí, starší i mladší 😁. Momentálně nám bouchají přímo u okna. No a já přemýšlím, k čemu to vlastně je. Chudáci zvířata.

31. pro 2019
avatar

Tak u nás ani nestihl malej usnout, každoroční horor toto

31. pro 2019
avatar

Kdyz se plizim z pokoje a loupne mi v kloubu, tak je okamzite na nohou. Ohnostroje zaspi 🙈😄

31. pro 2019
avatar

U nás spi ale několikrát jsem utesovala aby se neprobrali...

31. pro 2019
avatar

Mě se vzbudila minutu před půlnoci než to začalo. Během toho rámusu opět usnula. Dcera má 2 a trictvrte roku. Jinak všem přeji krásný nový rok a štěstí s našima zlaticky

31. pro 2019
avatar

U nad taky, oba spí 😲

31. pro 2019
avatar

U nás to před sedmou zalomil, dělobuchy střílí přímo pod okny a princátko neví o světě 😀

31. pro 2019
avatar

Oba to prospali s docela dost hlasitou kulisou šumu. No ale už jsem moc ráda, že je to za námi.

31. pro 2019
avatar

Hura, na rok je od toho kravalu pokoj. Jedno dítě to zaspalo, druhe se vzbudilo dvakrát, ale už taky spi

31. pro 2019
avatar

Malá 5měsíců se ani nehla

31. pro 2019
avatar

11mesicni od 19h a 6leta to zlomila půl hodiny po ségře. Zatímco mladší se o půlnoci vzbudila kvůli petardam, starší dcera opět (jako každý rok) nehla ani barvou. Mala byla pricucnuta trictvrte hodiny, tak alespoň ten přípitek a hubana jsem po odpocitavani pulnoci s chlapem stihla :D

1. led 2020
avatar

@pavca1982 taky jsem měla v ložnici hučák, ale malou mi to stejně vzbudilo :/

1. led 2020
avatar

Ctyrleta to zaspala, mimino dostalo prso, aby neplakal, trochu se lekal, ale nic hrozneho a za 15 minut byl zase tuhy...

1. led 2020
avatar

To máte dobrý. Moje roční byla vzhůru co 10minut. Každá větší rána ji vzbudila a to byly okna zavřená, má tam závěsy i proti hluku a stejně to byly rány

1. led 2020