Holky, včera jsem byla s malým ráno u pediatra. Přes noc se mi vysypala svediva vyrazka podobná kopřivce, po celém těle krom obličeje, nejvíc na trupu. Jinak žádná teplota nic. Mohla jsem si odnest nějakou dětskou nemoc s tak krátkou inkubační dobou?
Tipuju 6.nemoc. Syn se jeden den osypal a druhý den mu to zmizelo. Před tím měl teda tři dny horečky.
19. led 2019
elinkal
autorPřesně tak, osypala jsem se já a přemýšlím, co jsem si mohla z čekárny plne nemocných děti odnést
19. led 2019
to ne. Spis jestli predtim mel horecky, tak to vypada na 6.nemoc