Holky z Olomouce, doporučíte mi, prosím, u vás cukrarnu, kde mají opravdu dobre zákusky? Ale vážně dobre, nic šizeného. Děkuji moc
Nejsem z Olomouce ale už jsem tam ochutnala zákusky z ollies s luxus
13. led 2019
Jj, Ollies. V Opeře se hodně pohoršili. Ještě Katrin, tam je i bezva dětský koutek, ale obsluha nic moc (delší dobu jsem nebyla, tak třeba už je lepší).
13. led 2019
Ja miluju Operu v Santovce 🙂
13. led 2019
my jezdíme do Aidy na náměstí nebo v opeře. a taky ollies u centra hana má prý dobré, ale tam jsem ještě nezkoušela...ale jsou dost drahé...všechny