icon

Používáme doma s manželem na vyplach nosu konvičku, ale syn je ještě malý, aby zvládl ten správný náklon, našla jsem ještě na internetu Respimer, máte s ním někdo zkušenost u menších děti?

avatar

Osobní zkušenost nemám, ale doporučila mi ji ORL doktorka, než jsem ji stihla pořídit, syn zvládl klasickou konvičku.

16. pro 2018
avatar

Dobry den. My mame aj konvicku aj respimer. Dcera ma 4 roky a uplne super. Je lepsi nez konvicka lebo pri stlaceni tej lahvicky vyplavy vsetek hlen na 1 stlaceni. Za mna omnoho lepsi varianta nez konvicka.

16. pro 2018
avatar

Inak dcera s konvickou zacala na 3 roku.

16. pro 2018
avatar
elinkal
autor

@jazoss to jsem si přesně myslela, děkuji za radu

16. pro 2018