icon

Ahoj holky mam prosbu , mam měsíční holčičku a posledních 14 dni porad pláče. Vypije 150 ml někdy 60ml. Ale po jídle porad brečí. Kaka i cura dobře, kaka i 4x za den .. ale přijde ze ten nutrilon ji nestačí naji se a hodinu po jidle rev ale silenej az se dusi.. přemýšlím nad zmenou mléka?? Hami nebo sunar??? Děkuji za pomoc

avatar

Za me Hipp bio combiotic..super i kvuli brisku

28. pro 2020
avatar

Mesicni ti pije 150? Tak o tom jsme si mohli nechat zdat tak do pul roka... zmena mlika by mohla pomoct treba ji nedela nutrilon dobre. Mam dobrou zkusenost s kendamil cenove stejne jak nutrilon a z kojeneckych mlek ma nej slozeni. Hlad podle me nema, spis ji boli brisko. Zkus babycalm pred kazdym mlikem

28. pro 2020
avatar

Mě obě děti vyrostli na Sunaru

28. pro 2020
avatar

Taky doporučím Kendamil. Těch 150m je určitě nad průměr, kolik malá váží? Zkus něco na prdy, espumisan, Babycalm... A také je důležité dávat probiotika. Malá mi ze začátku taky více plakala, bolelo ji bříško a teprve když jsem zkusila dudlík, tak byl klid, neměla potřebu tolik pít. Najednou vypila méně a byl klid, beztak se přepíjela a pak ji bolelo bříško...

28. pro 2020
avatar

@veronikaveruverule hipp uz jsem zkusila skončila jsem s malou na pohotovosti.

28. pro 2020
avatar

@ezratp espumisan davam . Vazi 4700g .

28. pro 2020
avatar

@eliskaamichal to me mrzi,nam sedi...

28. pro 2020
avatar

@eliskaamichal a dudlík jsi zkoušela? Malá je větší miminko, v měsíci měla cca stejně a pila taky mimo tabulky. S tím bych si hlavu tolik nelámala. Spíš jestli ji fakt netlačí bříško. Jinak může mít i spurt, je toho fůra, co ty drobky může trápit 😢

28. pro 2020
avatar

@ezratp ano dudlik uz ma z porodnice, tam mě rekli rovnou ze je nenajezena ze musi mit neco v puse

28. pro 2020
avatar

Nemůže mít bolení z mléka?zkuste koupit nějaké hypoalergeni

28. pro 2020
avatar

Prechádzala som z Nutrilonu na Kendamil a má ho doteraz. Drzim palce nech je to len v tom mliecku 😊

28. pro 2020
avatar

Urcite si vygooglit i ty rustove spurty. Pediatri o nich obecne nemluvi a maminky o nich nevi.
At se to brzy srovna!!!

28. pro 2020
avatar

Ve dvou týdnech se začíná dávat vigantol. To by odpovídalo, že posledních 14 dní pláče. Některé děti ho špatně snáší a bolí je z něj bříško, já jsem ho taky musela nahradit jiným déčkem.

28. pro 2020
avatar

Jestli by to bylo bolení bříška, tak můžeš zkusit Nutrilon, ale comfort. Nebudeš tak hned měnit značku, ale dáš mléko, které je určené na zažívací potíže. A naší malé dost pomohly laktobacilky od Swissu. Jednou denně do mléka.

28. pro 2020
avatar

@riavais dekuji moc

29. pro 2020
avatar

@wendy86 ten uz jsem změnila 3 dny ho brala a to bylo úplně šílený. Pak se uklidnila a ted ten poslední týden je to šílený

29. pro 2020
avatar

Holky dekuji moc

29. pro 2020