Holky, nevite za jak dlouho se vypari alkohol z vina? dala bych si svarak- jsem 29tt
jééé, jednoho si v klidu dej 🙂 Nech si chutnat..
to neřeš a dej si klidně,já si v těhu občas dala jedno malý pivko,či krapet vínka,dobrou chut 🙂
@eloana hele, klííďo si déj, já piju celé těhu víno! Dve deci neuškodí, ba naopak. U prvního syna jsem musela na vyvolání a ještě den před jsem byla tady se sousedama ve sklepě a ráno jsme jeli. Teď čekáme holčičku, jsu 39tt a právě jsem vylezla z vařící vodya mám v sobě 2dc vínečka... je to lék, na víně jsem vyrostla a nedám na něj dopstit 😉
To bohužel nevím, ale určitě bych to neřešila. Když do sebe nevyklopíš celou flašku, tak to na 100% nevadí. Např. pivo se naopak odporučuje kvůli vitamínu B (samozřejmě zase si nedat 5 kousků). Tak si udělej pohodičku a dobrou chuť 🙂
take bych si dala a neresila to.. ja si dala prave pulku friska a jak me je ouvej
já bych si ho dala 😉 jeden svařák nevadí 🙂 nech si chutnat
jeden ti neuskodi ani s alkohoelm neboj. ma doktroka rikala ze obcas skenka cevrneho pro miminko prospiva. takze jen si dej 🙂
ze bych ho nechala urcitou dobu projit varem- alkohol by se mel vyparovat kolem 80stupnu