icon

Holky, prisla vam jiz materska na ucet?

avatar

dneska dopoledne

11. říj 2012
avatar

ne,času dost,ne?

11. říj 2012
avatar
eloana
autor

me chodi vetsinou do 10

11. říj 2012
avatar

ještě ne, koukala jsem v poledne, minulej měsíc přišel rodičák 12.... jinak chodil tak do 10. ☹

11. říj 2012