Holky, prisla vam jiz materska na ucet?
ne,času dost,ne?
11. říj 2012
eloana
autorme chodi vetsinou do 10
11. říj 2012
ještě ne, koukala jsem v poledne, minulej měsíc přišel rodičák 12.... jinak chodil tak do 10. ☹
11. říj 2012
Holky, prisla vam jiz materska na ucet?
ne,času dost,ne?
me chodi vetsinou do 10
ještě ne, koukala jsem v poledne, minulej měsíc přišel rodičák 12.... jinak chodil tak do 10. ☹
dneska dopoledne