icon

Holky prosim, jaky jste mely odhad vahy miminka ve 34-35tt- mame odhad 2650g
diky

avatar

my měli v 34 týdnu 1900g když se narodil 🙂 a odhadovali na 2,2kg

25. led 2013
avatar

ja bych ty odhady vubec neresila...me rekli ze malej bude mit tak 4 kila...sla jsem poprve na kontrolu do porodnice tam mi doktor rekl ze na porod to jeste nevypada a ze malej bude mit kolem 4 kil....jeste ten den vecer mi odtekla voda a byla jsem tam zpatky...malej se narodil za 13 hodin od prijmu a mel 2860g

25. led 2013
avatar
eloana
autor

@canova no me zde vahu u obou deti odhadli docela dobre..... u dcery mi rekli,ze ma 3000 a male 3000 u syna 3200 a mel 3100...... u nas to dela hlavicka..... jsem 35tt a hlavicka odpovida 38tt

25. led 2013
avatar

ve 36tt jsme měli 2600g

25. led 2013
avatar

33+3 odhad 2227g😉

25. led 2013
avatar

@eloana syn se narodil 35+0 a měl 2640g

25. led 2013
avatar

Honzík se narodil 36+0, odhad byl, že nebude mít ani 2500g a nakonec měl 2730g

25. led 2013
avatar

mne odhadli v 35+4 - 3500g...uvidim, co nakonec porodim

25. led 2013
avatar
eloana
autor

@daniela08 peknej macik))))

25. led 2013
avatar

@eloana To jo...malem jsem spadla z lehatka, kdyz jsem to slysela. Ale pry to neni nejaky obrik, rekl mi doktor. No ja kdyz to tu ctu, tak to macik bude...

25. led 2013
avatar

My měli ve 36 tt váhu asi 2670 🙂 já myslím, že váhu máte krásnou.

25. led 2013
avatar
eloana
autor

@radus2011 ja se desim.....snad bude trosku drive nez ve 40tt🙂) obe deti mely kolem 3000g

25. led 2013
avatar

@eloana bohužel já jdu do 40 tt v pondělí a taky to vypadá, že budeme mít už hodně nad 3 kila 😀

25. led 2013
avatar

Ve 35tt 2660g🙂

25. led 2013
avatar
eloana
autor

@hmonika tak to jsme na to stejne🙂) a prosim te mirama odpovidate? ja jsem 34plus 0... hlavicku mame 37plus 3 a brosku 35plus5 nozicka odpovida)

25. led 2013
avatar

@eloana když mi říkali tu váhu,tak jsem byla 34+5,teď jsem 35+0.Já myslím,že snad odpovídáme,ale taky jsem ten den řešila,jestli nemáme nějak moc.Jeste mi chybí měsíc do porodu,tak se bojím,aby do té doby nebyl obřík.

25. led 2013
avatar
eloana
autor

@hmonika no ja taky..... mam dve deti a ty mely obe 3 kila

25. led 2013
avatar

Ve 35tt jsme měli odhad 3100g,ve 40tt 3730g a výsledek 40+6tt a 4060g 🙂

25. led 2013
avatar

@ba0terka fíha,tak to klobouk dolů🙂

25. led 2013
avatar

@eloana a to Já si myslím,jestli nebude mít ještě víc,když teď má 2660g.Četla jsem,že teď hodně rostou

25. led 2013
avatar
eloana
autor

@ba0terka 🙂) kamaradka rodila a meli 5050🙂)

25. led 2013
avatar

@eloana ježkovo voko 😀 rodila přirozeně nebo císařem?

25. led 2013
avatar
eloana
autor

@ba0terka porodila prirozene)

25. led 2013
avatar

@hmonika děkuju 😀 první syn měl o půl kila míň,tak jsem pocítila rozdíl 😅 😀

25. led 2013
avatar

@eloana au! 😀 nebyla natržená až ke krku? 😀 božínku,jak vzniklo tak velké mimi,to nechápu 😀

25. led 2013
avatar
eloana
autor

@ba0terka to netusim🙂) ja doufam,ze bude mit max. do 3500🙂 dcera mela 3000 a syn 3100🙂)

25. led 2013
avatar

První syn měl 3530g,tak jsem byla trošku šoku už z toho odhadu malého ve 35tt... docela jsem pocítila při druhém porodu rozdíl,páč jsem drobek a 3 a půl kg byla brnkačka 😀 4 kila to už bylo něco a aji mi malý natrhl dělohu... ale i tak jsem si porod užila 🙂))) tak držím palce 🙂

25. led 2013
avatar
eloana
autor

@ba0terka ja mela u dcery 2 stehy venku a u syna zadny)

25. led 2013
avatar

závidim 🙂 první porod 12 stehů vevnitř,venku 6 a teď to ani radši nevim... ale mám dvě velké jizvy,ale hezké 🙂

25. led 2013