Holky prosim, jaky jste mely odhad vahy miminka ve 34-35tt- mame odhad 2650g
diky
ja bych ty odhady vubec neresila...me rekli ze malej bude mit tak 4 kila...sla jsem poprve na kontrolu do porodnice tam mi doktor rekl ze na porod to jeste nevypada a ze malej bude mit kolem 4 kil....jeste ten den vecer mi odtekla voda a byla jsem tam zpatky...malej se narodil za 13 hodin od prijmu a mel 2860g
ve 36tt jsme měli 2600g
33+3 odhad 2227g😉
Honzík se narodil 36+0, odhad byl, že nebude mít ani 2500g a nakonec měl 2730g
mne odhadli v 35+4 - 3500g...uvidim, co nakonec porodim
My měli ve 36 tt váhu asi 2670 🙂 já myslím, že váhu máte krásnou.
Ve 35tt 2660g🙂
Ve 35tt jsme měli odhad 3100g,ve 40tt 3730g a výsledek 40+6tt a 4060g 🙂
První syn měl 3530g,tak jsem byla trošku šoku už z toho odhadu malého ve 35tt... docela jsem pocítila při druhém porodu rozdíl,páč jsem drobek a 3 a půl kg byla brnkačka 😀 4 kila to už bylo něco a aji mi malý natrhl dělohu... ale i tak jsem si porod užila 🙂))) tak držím palce 🙂
závidim 🙂 první porod 12 stehů vevnitř,venku 6 a teď to ani radši nevim... ale mám dvě velké jizvy,ale hezké 🙂
my měli v 34 týdnu 1900g když se narodil 🙂 a odhadovali na 2,2kg