icon

Prosim nemate nektera zkusenost s odstraneim kazu u nespolupracujichich deti 2,5-3 roky? Cetla jsem,ze existuji nejake oblbovaky.... do narkozy ho davat nechci,ale je dost maly a zoubky bude jeste chvili potrebovat. Z doktoru ma fobii...6x pichane ucho ,operace atd...

avatar

Jj, někteří doktoři dávají "rajský plyn" ale ten má jen hrstka v republice, jinak se to řeší "částečnou narkozou. Nijak mu neublíží. Určitě se poraď se zubařem ke kterému s malým chodíš.

9. lis 2012
avatar

Urcite najdi zubare, co da oblbovak. Nas dava od 15ti kil. Nastesti zkusenost nemam, ale drzim palce

9. lis 2012
avatar
eloana
autor

@sarrahmerci
@mamkamarketa holky diky🙂 zkusim se poradit se zubarkou- ale ona o tom vi,, rikala,ze se hold neda nic delat,ze je videt,ze ho nezlomime... podleme nic takoveho mit nebude....nevim zda se obratit treba na motol

9. lis 2012
avatar

@eloana na motol asi ne. Spis nakyho soukromyho zubare 😉 pokud jsi z prahy zkus canadian medical center,

9. lis 2012
avatar

Kde "jen" o vrtani nebo i jiny zakrok?

9. lis 2012
avatar
eloana
autor

@mamkamarketa zkusila jsme jim tam napsat.... protoze fakt vubec nevim na koho se obratit.. nase nam rekla,ze proste musime pockat -zatim jde jen o vrtani,ale ty kazy uz jsou dost velike.. preci jen mu jsou 2,5 a zoubky bude jeste chili potrebovat

9. lis 2012
avatar
eloana
autor

@mamkamarketa jsme z maleho mesta..... tady podleme nikdo nic takoveho mit nebudou

9. lis 2012
avatar

@eloana kam? Do toho motola nebo canadian medical?

9. lis 2012
avatar
eloana
autor

@mamkamarketa u nas je i problem... detsky zuber uz neexistuje a nikdo u nas deti ani brat nechce:(

9. lis 2012
avatar

@eloana aha, to je pitomy ☹ a co nekam dojet? Zavolat do nakyo vetsiho mesta, jestli by vzali batole? Nebo se poptat detsky, jestli by ti treba dala diazepam

9. lis 2012
avatar
eloana
autor

@mamkamarketa zkusim.... napsala jsem do toho canadian medical a motola..... tak uvidim zda mi neco odepisou.. kazdopade v pondeli se zkusim
domluvit se zubarkou.. zda by nam neco nedoporucila- kde nebo jak to vyvrtat
dojet do prahy pro nas neni problem......

9. lis 2012
avatar

@eloana zkus. Aby potom z toho nemel nejake trauma. Pokud chces muzu ti dat naseho zubare kontakt, deti bere, me rikal,ze od 15ti kilo ma oblbovaky. Je v dejvicich

9. lis 2012
avatar
eloana
autor

@mamkamarketa diky...... ja myslela,ze to bude lepsi,ale v utery jsme byli na kontrole s varletem..... je po operaci- a silene tam vyvadel drzime ho 2 a to mu dela jen utz... takze vrtani by asi opravdu nedal. To bys byla hodna.. pokud by mi nikdo neodpovedel zkusila bych....

9. lis 2012
avatar
9. lis 2012
avatar
eloana
autor

@mamkamarketa diky)

9. lis 2012
avatar

no a co Lufinková v Brodě???

14. lis 2012
avatar
eloana
autor

@evuna no poprade mi odpovedeli z motola..... ale ze pokud nejsem ze stredoceskeho kraje,tak se mam obratit ve svem... znamy lekar se me ptal a pry se to u dvu kazu neresi..... myslis v Zeleznem Brode? nevim prave zda mam oslovit jednotlive zubare..... nase tam az do prosince neni:((

14. lis 2012
avatar

@eloana budu tam zítra volat ráno, mohla bych se ti zeptat a pak ti písnu do IP, co ty na to?nebo chceš číslo na ni zrovna?

14. lis 2012
avatar
eloana
autor

@evuna jee to bys byla moc a moc hodna🙂 tak jestli se jen zeptas zda by vzala i cizi dite... pokud ano, ta bych ji hned zavolala a zkusila se domluvit)

14. lis 2012
avatar

@eloana dobrá dobrá🙂

14. lis 2012
avatar
eloana
autor

@evuna moc diky)) ja bych byla radeji kdyby mu to nekdo spravil

14. lis 2012