icon

Si furt rikam, co to smrdi v tom pokojicku?! a on Jachymek nacural do mluviciho hrnce🙂

avatar

A jéje 😀

16. lis 2012
avatar

My si takhle říkali, co smrdí v koupelně, a Páťa načůral do kýble od mopu... a když byl menší, tak se vykadil do domečku mezi míčky... no jo, děti 😀

16. lis 2012
avatar
eloana
autor

@palomitacheca joo no na zachode nam to smrdi stale... jasa se vycura do kyble nebo nocniku a pak to sam vyleje do zachodu,ale moc se netrefuje:(((

16. lis 2012
avatar

Páťa naštěstí celkem rychle přešel na záchod, tak nočník už je schovaný. Ale hodně nám to tu smrdělo v době, kdy do nočníku čůral zásadně vestoje... než se trefil, tak to teklo všude kolem.

16. lis 2012
avatar
16. lis 2012
avatar

promiň, ale fakt jsem se zasmála...

16. lis 2012