icon

Tak jeste zitra a v pondeli poprve do skoly🙂 toto uteklo

avatar

taky jdem poprve tak pevne nervy mamko 😀

1. zář 2012
avatar
eloana
autor

@jeudi myslim ,ze budou potreba)))

1. zář 2012
avatar

Také jdeme poprvé.. ale myslím, že víc jsem nervozní já,než HOnzíček..

1. zář 2012
avatar

Držíme palce, ať se ve škole líbí 😉

1. zář 2012