Tak jeste zitra a v pondeli poprve do skoly🙂 toto uteklo
taky jdem poprve tak pevne nervy mamko 😀
@jeudi myslim ,ze budou potreba)))
Také jdeme poprvé.. ale myslím, že víc jsem nervozní já,než HOnzíček..
Držíme palce, ať se ve škole líbí 😉
taky jdem poprve tak pevne nervy mamko 😀