tak maly ma pichle ousko((........tchyne by mu narazila 5 cpic a smrkat, smrkat...... z ORL opacne doporuceni- chladit a rozhodne nesmrkat pouze tahat do sebe........to jsem zvedava, jak jim to vysvetlim
Jéé chudera.☹ Nám to naštěstí prasklo samo, takže žádné píchání se nekonalo, držíme palce at je brzo dobře🙂
1. bře 2013
Je lepší když to píchnou, sice to bolí ale pak se rychle uleví 🙂 To bude dobré, ale opravdu nesmrkat, mě to také říkali 🙂)
3. bře 2013
teda to sem neslyšela já bych taky držela hlavu v teple a snažila se aby to povolilo (rýma) to se ty doporučení tak změnily??