Ted mi prislo maleho tak lito:(((( prisla tchyne za Lindou, zda chce, at s ni jede za Anezkou (svagrove dite) a jachymek zacal kricet-- jupi ja chci take!!!! a tchyne,ze jeho nevezmou jen Lindu.....
Tak jsem byla hnusna a rekla jsem, ze nejede ani jeden.. dcera teda hysterak, ale toot sem i nelibi.... berou jen ji a maleho nikam:(( pritom uz tak maly neni
já myslím že každému dítěti a kor vnoučeti stejným dílem všechno! Ale to asi některé babičky nikdy nepochopí..
TO JE HNUS ☹
taky bych rekla ze nepojede ani jeden. spravne si udelala.bud oba nebo nikdo
To je od ní pěkně hnusný :-\
Teda - taky mi ho při čtení bylo líto ☹ Jak to může babička říct?
Mohli ho vzit na chvilku- ja bych pro ne dojela... je to kousek
kdyz z ho z nejakyho duvodu nechteji brat-tak az to nerikaji preci pred nim........
@ikarkulka prisla k nam a povida dceri,ze jestli chce muze jet.... me se nikdo neptal-dcera nemela jesteu ukoly... no budiz......ale preve u toho byl i syn a ten cely rozveseleny, rikal, ze pojede taky,ze ma radost.. a ona,ze on jet nemuze........ prislo mi to nevhodne.... melho mi bylo hrozne lito- tak jsme rekla-ne nepojede ani jeden- jaky meli duvod nevim......ale oni celkove Jachyma nikam neberou
malinkej já se rozbrečela. Udělala si dobře.
dobře jsi udělala!! Linduška je šikulka, že to pochopila a od tchýně je nepochopitelné, že se napřed nezeptá tebe....
@tera87
@hansed
holky ja jsem pak malem brecela-jsem tehotna, takze hormony..... vim,ze kamaradka to mela podobne... vsude brali rodice vnucku a vnuka nechteli.......nejdrive jsme to brali,aby Linda nezarlila-kdyby se vsichni tocili kolem miminnka.. nic mene to pretrvalo do dnes.....malemu je 2,5 uz to s nim jde
hlavne se pak vsichni divej,ze je mamanek.....jasne, kdyz ho nikdo jiny nechce
Dejte si na to pozor. U nás to probíhá podobně jedna je nejlepší tchýnin miláček a druhá nic. Bohužel ta starší už to cítí. A říká že ji babička nemá ráda. Zbytečně jsou mezi dětmi jen boje a rivalita. Myslela jsem si že tchýně to pochopí,ale jen se to stupnuje. A pak vám dítě sdělí že svého sourozence nenávidí protože ho mají ti druzí nejraději. Tak to je pro mě docela kruté. O to víc se tchýně zastává té druhé. Takže nenávist narůstá. Dělám vše at to alespon omezím,ale v přítomnosti tchýně to prostě nejde.
taky bych to tak udelala !!!!! a od tchyne je to teda tezce hnusny!!!!!