eluska88
18. led 2022
Ještě nekončíme a jdeme do toho po páté ❤️
Páté miminko na cestě 🙂
Gratuluji. Sledovala jsem vas pred lety, moc se me váš případ citove dotkl. Co holcicka? Klidne sz
18. led 2022
Držím pěsti, naše páté už bude mít 2,5 roku🙂.
A když jsem teď díky Covidu měla zpožděný cyklus, úplně se mi rozklepaly kolena, že by mohlo být šesté. Poznala jsem že už jsme naprosto kompletní.
18. led 2022
Moc gratuluju mas muj obdiv 😁😁
18. led 2022
Wau, gratuluju ❤ Teda já raději končím u třech, už tak se mi pletou jména 😅
18. led 2022
eluska88
autor@martinka_33 Tak já taky myslela, že končím že jo 😂
18. led 2022
@eluska88 už u třech sis myslela, že končiš viď? 😅
18. led 2022



Woow, držím palce 🥰