Nádhera!!!
21. čer 2019
....já teď přemýšlím co bych koupila kámošce,co porodila jednovaječná dvojčaty holčičky (30+5)a bohužel jedna byla mrtvá 😢🙈 aby se malinká Terinka cítila dobře 😍😍
21. čer 2019
to je teda krása!
21. čer 2019
Nádhera!!!
....já teď přemýšlím co bych koupila kámošce,co porodila jednovaječná dvojčaty holčičky (30+5)a bohužel jedna byla mrtvá 😢🙈 aby se malinká Terinka cítila dobře 😍😍
to je teda krása!
Jsi úžasná. 🙂