avatar
esterak20 založila diskuzi
7. kvě 2026    

Negativní testy a vynechaná menstruace. Kdy navštívit lékaře?

Ahoj holky, prosím vás snažíme se o miminko , jsem rok a půl po mimoděložním těhu , ale k věci , ms jsem měla 1.3. Potom 3.4. A teď je 7.5. A včera i předevčírem jsem si dělala testy a negativní , ty