icon

Už tu moc nechodím, ale zdravím ty, co jsme byli kdysi v kontaktu nebo nás sledovali.

5 1
3
1
avatar

Úžasné fotky, mohu se zeptat kdo a kde fotil?

25. čer 2019
avatar

Panejo - ty děti jsou tak velké... 😲 Jak to uteklo. :(

25. čer 2019
avatar

Nádhera, ty šaty ! a to pole !!!!

25. čer 2019
avatar

Krása...🤗

25. čer 2019
avatar

Též by mne zajímalo, kde je focene??? Dekuji

25. čer 2019
avatar

Ivet, nádhera. A Johanka jaká je už slečna... Moc zdravím z Plzně 😉

25. čer 2019
avatar

@veverka10 je to levandulova farma na Jižní Moravě a je to fotografka z Brna,tam mají pouze vlastni fotografy k dispozici.

@etmargareth

25. čer 2019
avatar

@beatrice.h jojo,je to hrozné, jak to letí

25. čer 2019
avatar

@tygrous ano,v listopadu ji bude deset,nemohu tomu uvěřit,zdravim!!!!

25. čer 2019
avatar

Krása, byly jsme ve skupince našich listopadových 2009, neskutečné, že je to 10 let! Také už jsem tu výjimečně krásné🙂, nádherné děti!😍

7. zář 2019
avatar

Ahoj Ivet,
taky zdravím, neskutečné, jak to letí.
Tereza a Barča 😘

8. zář 2019
avatar

@bobulka2009 ahoj,jak se mate????

11. zář 2019
avatar

@ruzovka ahooooj!!!!!

11. zář 2019