icon
1 / 1
avatar

roztomilá tvářička 🙂 . Jen si nejsem jistá, zda je to vhodné pro vývoj páteře (houpačka vypadá dost neergonomicky ☹ )

5. čer 2016
avatar

Vyndej si dite z toho mucidla...

5. čer 2016
avatar

miminko nadherne,nevlasate..

ale pokud nechcete do půl roku se se.mnou vidět na dětské lecebne-jsem dětská fyzioterapeutka,tak to hopsadlo spalte...
chudak ,dalsi dítě na léčebně po operaci kyčle nebo zad... v lepsim případě s korzetem :'(

5. čer 2016
avatar

Princezna je krásná a určitě bude ještě spokojenější, a její záda a kyčle také, když jí z toho vytáhneš. ☺

5. čer 2016
avatar

Ani spokojena mi v tom moc neprijde, kdo by chtel takhle viset. Jinak je moc krasna ☺

5. čer 2016
avatar
evka_87
autor

hopsadlo není moje a ani kupovat ho nebudu, je mojí kamarádky, tak jsem si v něm pořídila snímek 🙂, vím, co to dělá s páteří a kyčlema miminka, bohužel jí to rozmluvit nešlo ☹

6. čer 2016