icon

Holky, mimo děti, moje nejlepší kamarádka mi odjíždí na rok za prací do zahraničí. Chci ji dat na letišti nějaký dárek, něco osobního mám vymyšlené, ale chci ještě neco. Nenapadá vás nějaký tip??

avatar

Zkusila bych něco jako krabičku poslední záchrany

11. črc 2020
avatar

Jj, i třeba podle toho, co bude dělat. Kámoška jela do Anglie sbírat brambory, tak dostala, motycku, zahradnické rukavice, malou koralku, ibalgin, Paralen a myslím krabičku cigaret.

11. črc 2020
avatar

Společné foto by nebylo špatné ☺️

11. črc 2020
avatar

Nebo třeba nějaký zápisník na cesty.

11. črc 2020
avatar

@janulkav presne to jsme davali kamaradce - mela tam typicky “ceske” - tj pidi lahev bozkov rumu, becherovky, alpu, Zvykacky pedro, krabici smesi na chleba do pekarny/trouby, kolonada oplatky a pak nejake blbiny jako suvenyr s obrazkem Prahy, ponozky do sandalu atd.

11. črc 2020