Holky, mimo děti, moje nejlepší kamarádka mi odjíždí na rok za prací do zahraničí. Chci ji dat na letišti nějaký dárek, něco osobního mám vymyšlené, ale chci ještě neco. Nenapadá vás nějaký tip??
Jj, i třeba podle toho, co bude dělat. Kámoška jela do Anglie sbírat brambory, tak dostala, motycku, zahradnické rukavice, malou koralku, ibalgin, Paralen a myslím krabičku cigaret.
11. črc 2020
Společné foto by nebylo špatné ☺️
11. črc 2020
Nebo třeba nějaký zápisník na cesty.
11. črc 2020
Zkusila bych něco jako krabičku poslední záchrany