Hezký den děvčátka prosím pěkně od kdy začít set semínka zeleniny pak to půjde ven do záhonu děkuji 🙂
Bývá to na nich napsané;)
Navic ne vše se predpestovava, něco je lepší rovnou do zahonku
Papričky už mám v zemi, rajčata se chystám
@svha
@oveckaluky i když to nebude ve skleníku
@patypresdevaty bohužel mám jen spousty druhů paprik tak kdy mám začít vysévat
@fouskovi Jj, vysévám doma na okně a ven sázím až po "zmrzlých", tedy v půli května.
Ja loni davala ven rajcataa az snad v pulce cervna, takze u nas je na rajcata jeste brzy
@oveckaluky děkuji
@fouskovi papriky se doma vysevaji teď. Ven půjdou nejdřív v půlce května, po zmrzlych
@craki řeší se výsev doma
@patypresdevaty však jo - doma předpěstované rostlinky jsem dávala na záhon v červnu... Takže za mě je ještě čas.
Papriky uz mame v kvetnickach a na rajcata se chystame. Taky davame na zahon.
Na papriky uz je skoro pozde, takze hned. Ja uz jsem dnes prdla do zeme i rajcata.
Já bych je doma v žádném případě ještě nevysévala. Zkusila jsem to jednou, vyrostly rychle, v teple se vytáhly, takže byly dlouhatánské a slabé. Venku byla pořád zima a z paprik nakonec nebylo nic. Takže čím později tím lépe.
@craki to ti ale něco ani nedozraje, ne?
U nás dávám rajčata a papriky ven cca v té půlce května a papriky stihnou do podzima sotva dozrát, rajčat taky část nedozraje
@eloise02 papriky se opravdu musí včas.
Teď je čas na papriky, na Josefa (19. 3.) rajčata a pak postupně to ostatní. 🙂